Lezecké tréningy a krúžky pre deti

Lezecké tréningy a krúžky pre deti a mládež

 Lezecké tréningy

 

Lezecké tréningy a krúžky pre deti a mládež

Vašim deťom sa venujeme na aktívnej úrovni (príprava na preteky, dosahovanie výkonov). Lezecké tréningy prebiehajú dvakrát do týždňa po dobu 2 hodín, počas ktorých sa inštruktori venujú individuálne každému účastníkovi podľa jeho schopností. Nechýba rozcvička, strečing, silové a vytrvalostné doplnkové cviky.

Počas školského roka sú tréningy rozdelené na 3 trimestre. Na konci každého trimestra sa konajú malé klubové preteky. Pripravíme vecné ceny pre prvých troch a víťazov vo svojej kategórii.

Lezecká stena K2 Bratislava

Lezecké krúžky

 

 

Tréningové okruhy v škol. roku 2019/2020 – približné začiatky okruhov

 • 1. trimester – sept. 2019 (začíname 09.09.2019)
 • 2. trimester – jan. 2020
 • 3. trimester – apríl 2020

Lezecké krúžky sú zamerané na lezenie formou cvikov, zábavy a hier. Je určený pre deti, ktoré chcú lezenie poňať ako záľubu. Krúžky sú pre deti od 4 – 16 rokov a rozdelené sú na 2 kategórie podľa veku 4-7 ročné deti a 8-16 ročné.

Na prihlásenie prosím použite online prihlášku. Prihlásenie je len informatívne. Dôležite je, aby ste sa zúčastnili náboru, ktorý sa koná pár dní pred začatím krúžku. O presnejšom dátume Vás budeme informovať v aktualitách.

Ak máte akékoľvek otázky ku krúžkom, kontaktujte nás e-mailom – lezeckastena@lezeckastena.sk alebo telefonicky na 0948 176 060.

1 komentár

 1. Mária Fedorová | 3.9.2019 o 23:14
   

  Dobry den,
  Hlasila som svoju dceru na kruzok lezenia v priebehu leta, ale pouzila som (uznavam, nie veľmi múdro) minulorocny formular a teraz vidim ze v zozname nefiguruje. Poslala som nový formulár, ale vyzera to, ze máte naplnenú kapacitu. Pokial by ste ju už nemohli zobrať, mozem poprosiť aspoň o zapísanie na čakaciu listinu? Keby sa náhodou niekto odhlásil… Ju to naozaj veľmi baví a je fyzicky veľmi výkonná, takze by sme to ocenili. Ďakujem a prajem pekný den.

  Odpoveď

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.