Externé kurzy

Home Externé kurzy

Climbbetter

Workshopy lezeckej techniky a tréningy lezenia – dospelí / deti

Climbbetter akadémia ponúka individuálne hodiny lezenia, workshopy lezeckej techniky a horolezecké kurzy, ktoré vedú profesionálni inštruktori a lezci Petr Andrla a Dana Ivanovová. Workshopy a tréningy sú zamerané na všestranný lezecký rozvoj, lezeckú techniku, metodiku lezenia, metódy kondičného tréningu a mentálnej prípravy lezca.

Prihlásenie

Na tréningy a workshopy sa môžete prihlasovať na tel č. +421 903 125 656 alebo mailom na climbbetter.sk@gmail.com.

Poď s nami

Sme team kvalifikovaných inštruktorov lezenia a radi vám odovzdáme naše skúsenosti. Venujeme sa lezeckým kurzom, výjazdom na ferraty, alebo skaly. Postaráme sa o to, aby ste si dobrodružstvo bezpečne užili. Lezecké a dobrodružné aktivity organizujeme tiež pre rodiny s deťmi, ľudí s handicapom a firmy formou teambuildingov. Lezeckú prax aplikujeme aj pri výškových prácach.

 

Kontakt

Čeman Lukáš

+421 907 659 999

Jozef Novák

Kurz lezeckej techniky

Kto bude inštruktor?

Váš inštruktor bude Jožko Novák.

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre lezcov, ktorí ovládajú techniku istenia a chcú zapracovať aj na lezeckom pohybe a technike.

Začiatočníci – ak to chceš od začiatku robiť dobre a efektívne, tento kurz je pre teba. (na tomto kurze bude max. 6 osôb)

Pokročilí – ak už máš aj nalezené, no nevieš sa posunúť na vyššiu obtiažnosť. (našiel si svoj prirodzený strop). Ak ho chceš o pár čísel posunúť, tento kurz je pre teba. (na tomto kurze budú max. 4 osoby)

Ako sa dostať na kurz?

Kurzy budú prebiehať na lezeckej stene K2 - Bratislava vo večerných hodinách od 18:30 do 20:30. Kurzy budú otvárané individuálne, podľa záujmu. Ohľadom cien a termínov sa informujte na 1988.novak.jozef@gmail.com