MSR v lezení na Obtiažnosť 2017

MSR v lezení na obtiažnosť 2017

Všetkých lezcov pozývame dňa 09.12.2017 na Majstrovstvá Slovenska v lezení na obtiažnosť. Tak ako každý rok, prebieha online registrácia, ktorá je pre pretekárov POVINNÁ.

Registrácia /Registrácia je uzavretá/

Z dôvodu skrátenia času potrebného na prezentáciu pretekárov je POVINNÁ ONLINE REGISTRÁCIA (Registrácia je uzavretá). Prosíme preto všetkých rodičov / trénerov / účastníkov aby venovali registrácii čas a údaje (najme rok narodenia) vypísali správne. Deadline pre registráciu je 07.12.2017 23:00.

V registračnom formulári sa nachádzajú aj doplňujúce otázky, ktoré možno použije komentátor počas pretekov.

Program

  • Registrácia 9:00 (ONLINE REGISTRÁCIA POVINNÁ)
  • Kvalifikácia 9:30
  • Finále 18:00
  • After Párty 22:00

Pravidlá pre pretekárov

Kategórie U16, U18, U20 lezú spoločne s dospelými 3 cesty štýlom (FLASH). Lezci budú rozdelení na 3 skupiny, každá bude liezť svoju cestu, potom sa cesty vymenia. Časový limit na cestu je 5 minút. O poradí v kvalifikácii rozhoduje aritmetický priemer umiestnení v jednotlivých cestách..
Do finále postupuje 6 najlepších žien a 6 mužov.
Finále sa lezie štýlom OS.

Pravidlá pre protesty

Prípadné protesty musia byť podané najneskôr do 5 minút od vyhlásenia výsledkov kola, ktorého sa týkajú. Protest je podaný u hlavného rozhodcu, kde je zapísaný s poplatkom 10 Eur. Rozhodcovia s delegátom povereného KM protest posúdia oddelene bez prítomnosti protestujúceho, môžu použiť videozáznam. V prípade uznania protestu je peňažný poplatok vrátený. Proti rozhodnutiu nie je možné sa odvolať.

Organizátori

Majstrovstvá SR v lezení na obtiažnosť a v drytoolingu 2016 Lezecká stena K2 Bratislava

Partneri

acaico-logo anatomic-logo-cb singing-rock-logo
kon-rad-logo drogeria-plus-logo pure-style-logo1 chimpanze-logo

 

Oficiálne výsledky:


MSR v lezení na Obtiažnosť 2017