Školský výlet na Lezeckú stenu K2

Školský výlet na K2

Školský výlet na Lezeckú stenu K2

Školský výlet na Lezeckú stenu K2

 

Školský výlet na Lezeckú stenu K2

Príďte s celou triedou a zažite doobedie plné zábavy! Školský výlet – Pod dohľadom profesionálnych inštruktorov zažijete tri hodiny lezenia s lanom alebo na bouldrovej stene. Zabavíte sa na lezeckých aj nelezeckých hrách a súťažiach. Pripravíme pre spúšťanie sa na lanovke alebo obriu hojdačku. Stačí nazbierať 20 spolužiakov a príďte!

Cena za školský výlet na Lezeckú stenu K2 zahŕňa vstupné na lezeckú stenu, inštruktorov a lezeckú výstroj (okrem lezeckej obuvi). Lezeckú obuv si môžete požičať v našej požičovni za 2,50€ alebo si prinesiete vlastnú obuv. Vhodné sú aj kopačky s odrezanými štupľami alebo tenisky. Na lezenie si prineste vhodné športové oblečenie.

Termín Vášho školského výletu si môžete dohodnúť zaslaním e-mail-u na lezeckastena@lezeckastena.sk alebo telefonicky na 0948 176 060.

Naša lezecká stena sa hneď od otvorenia vo februári 2013 stala svojou lezeckou plochou a maximálnou výškou steny najväčšou na Slovensku. Navyše odvtedy pribudli lezecké profily na poschodí (nad bouldrovou stenou) a menšia vonkajšia lezecká stena.

Parametre steny

Celková lezecká plocha 2 000m2
Lezecká plocha – Bouldering 200m2
Drytooling – lezenie so zbraňami 104m2
Vonkajšia lezecká stena 95m2
Maximálna výška steny 15,5m
Výška lezecej steny na poschodí 10m
Výška laminátového profilu 10m