Školský výlet na KIDSWALL

Home Školský výlet na KIDSWALL
od Oliver Olekšák
  • Od pondelka do piatka
  • od 8:00 do 16:00 na 1,5 hodiny
  • deti sú pod dohľadom inštruktorov
8 na žiaka

KIDSWALL

je detská lezecká stena, ktorá ponorí deti do sveta zábavy a fantázie. Vďaka jedinečným profilom, na ktorých môžu deti liezť prináša do lezenia nový rozmer.

🤩Čo KIDSWALL ponúka:🤩

Žeriav

Pripravte sa na veľký skok – skok odvahy! Vylezte na plošinku žeriavu, zhlboka sa nadýchnite a skočte! Skáčete na hrazdu pripevnenú na rameno žeriavu, ktorá sa dá posúvať bližšie, či ďalej od okraja kabíny, z ktorej skáčete.

Môžete si zasúťažiť so svojimi kamarátmi o to, kto doskočí ďalej, kto sa na hrazde udrží najdlhšie…

Komín s UV svietacimi chytmi

Lezenie v tmavom komíne medzi medúzami, ktoré svietia v tme. V komíne sa nedá nikam újsť, ale nemusíte sa ale báť, tieto medúzy vás nepopŕhlia.

Detský drytooling

Deti si môžu vyskúšať, aké je to zdolávať najvyššie vrcholy pohorí aj s patričným vybavením – drevenými lezeckými cepínmi, ktoré sú prispôsobené pre deti.

Čínsky drak

Skrotenie čínskeho draka typického svojím dlhým chvostom. Dokážete vyliezť až na jeho koniec?

Kozmická raketa

To the moon!

Štart o 3, 2,1. Raketa odštartovala smerom k mesačnej oblohe plnej hviezd. Dostať sa na mesiac ešte nikdy nebolo jednoduchšie, ako u nás.

Les a mesto

V meste sa náchadza množstvo vysokých budov, po ktorých môžete vyliezť. Ak sa Vám viac páči príroda, môžete spoznať živočíchy žijúce v lese nie len na zemi, ale aj v korunách stromov. 

Lezecké siete

Siete neslúžili rybárom a námorníkom iba na lov rýb. Pomocou siete sa vedel dostať navigátor lode do svojho koša na vrchole lode. Vyskúšajte si aké je liezť po takejto sieti a z jej vrcholu uvidíte našu halu z novej perspektívy. 

Lietajúce ostrovy

Ostrovy sa dali do pohybu. Vznášajú sa po oblohe. Dva rovnaké profily, na ktorých si môžete zasúťažiť v rýchlosti lezenia. Kto vylezie na posledný ostrov skôr? 

Chobotnica z morských hlbín

Niektoré morské príšerky, ako napríklad chobotnice, môžu dorastať až do dĺžky 9 metrov. Takáto obrovská chobotnica sa usídlila aj u nás a dovolí vám vyliezť po jej chápadlách až na svoju hlavu. 

Obrovské kocky

,,Kocky sú hodené”. U nás nie, u nás sú postavené na seba.

Detské lezecké cesty - 8 a 11m stena

Teplovzdušný balón (pripravujeme)

Výlet balónom je nezabudnuteľný zážitok. Boli ste ale už aj na vrchole balóna? U nás môžete vyliezť až naň samotný.