Lezecké Tréningy pre dospelých

Mesačné lezecké tréningy – skupinové lezenie

 

Lezecké tréningy pre dospelých

Zobraziť viac informácii o mesačnom (skupinovom) tréningu

Nestačí Vám 1 lezecký kurz, či základný alebo pre pokročilých? Chcete sa zdokonaľovať pod profesionálnym vedením? V skupinovom lezeckom kurze máte možnosť naučiť sa za celý mesiac viac.  Venovať sa budeme isteniu, bližšie spoznáme možnosti lezeckej výstroje, ako sa správne naviazať na lano a komunikovať na stene a ďalšie.  Základné lezenie učíme s vrchným lanom – Top Rope. V ďalšej časti sa naučíte techniku lezenia, správnemu pohybu tela, rúk, nôh a ich koordinácia. Pripravíme Vás na ďalšiu časť lezenia – lezenie so spodným lanom, tzv. lezenie na prvom konci – Leading. Pokiaľ nemáte priateľa –  spolulezca, tak lezecké tréningy sú ideálna príležitosť ako ho nájsť, alebo sa zoznámiť s inými lezcami.

Tréning športového lezca

 

Lezecké tréningy pre dospelých

Tréningy sú určené pre pokročilých lezcov (neučia sa pri ňom základy lezenia ani istenia). Športové tréningy vedie ich viacnásobný majster sveta v lezení Tomáš Mrázek. Pripraví Vám osobný individuálny tréning, odborne Vám poradí ako a kedy trénovať ako oddychovať a ako sa stravovať. Zameria sa presne na aspekt lezenia, ktorí chcete zlepšovať, pripraví Vás na preteky a poradí Vám, ako zlepšiť svoju výkonnosť. Individuálny prístup ku každému športovcovi je samozrejmosťou.

Čas stretnutia je na vzájomnej dohode s trénerom.

Informovať a prihlásiť sa môžete zaslaním e-mail na adresu  tomasmrazek@tomasmrazek.cz, alebo na lezeckastena@lezeckastena.sk.

3 komentáre

 1. Michaela | 20.1.2016 o 14:00
   

  Dobry den,

  kedy mavate treningy pre dospelych? leziem 2 roky a momentalne nemam s kym pravidelne liezt tak premyslam o zahlaseni sa do kurzu.

  Dakakujem

  Odpoveď
 2. Lucia | 29.1.2016 o 11:35
   

  Ahoj Michaela,
  ja som sice indoor liezla len asi 3 razy, istit som sa ucila, tiez nemam s kym liezt a hladam niekoho, s kym by som mohla….

  lucia

  Odpoveď
 3. Lola Lexing | 22.2.2016 o 13:02
   

  Ahojte, tiez sa chcem spytat na terminy treningov pre dospelych. Takisto z dovodu, ze nemam s kym liezt. Dakujem za odpoved.

  Odpoveď

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.