Lezecká liga – AUGUST

Home Aktuality Lezecká liga – AUGUST

Lezecká liga – AUGUST

Lezecká liga - AUGUST

Zasypeme Vás prachom!

Od 01. do 31. 08. prebieha augustové kolo lezeckej ligy. Pravidlá aj kategórie ostávajú nezmenené. Magnéziové ceny sa udeľujú prvým piatim z každej kategórie. Lezkyne a lezci, ktorí sa umiestnili v kategórii “Relax” do piateho miesta budú automaticky zbierať body vo vyššej kategórii “Lezec”.

Ceny

  1. magnézium vrece Wild Country 350g
  2. magnézium vrece Metolius 255g
  3. magnézium vrece Metolius 127g
  4. magnézium pixla 100 g
  5. magnézium kocka 57g

Všeobecné pravidlá ligy

Počas celého mesiaca sa bude liezť 30 vybraných ciest + bonusové cesty, ktoré sú pre každú kategóriu iné. Tentokrát otvoríme 2 kategórie. LEZEC je pre tých, čo sa lezeniu venujú dlhšiu dobu a pre tých, čo sa v predchádzajúcich kolách umiestnili do 5. miesta. Kategória RELAX je pre tzv. rekreačných lezcov a začiatočníkov.

Za každú vylezenú cestu sú určité body, pričom počet pokusov na cestu nerozhoduje. Piati najlepší v kategóriách budú odmenení. Body za cesty sú zapísané v zozname ciest každej kategórie.

Každá cesta sa musí liezť zo spodným lanom (ak nieje povolené inak). Vylezené cesty si zapisujete sami na hárok papiera, ktorý dostanete u obsluhy a pri odchode zo steny ho opäť odovzdáte. Musí však byť podpísaný svedkom Vašich dosiahnutých výkonov. Body môžete zbierať do konca augusta.

Lezecká liga je veľkým motivačným ťahúňom pre každého lezca. Priebežné výsledky Vám budú k dispozícii počas celého mesiaca. Tešíme sa na Vás a Vaše výkony!

Zoznam Lezeckých ciest

Aby ste mohli získať body aj za bonusové cesty, musíte ich vyliezť podľa inštrukcií.

Lezecká liga - AUGUST

Lezecká liga - AUGUST

Výsledky – Online Tabuľka

 

Lezecká liga - AUGUST

Tiež sa ti môže páčiť