Kurzy istenia pre dospelých

lezecke-kurzy-dospeli

Na všetky lezecké kurzy sa môžete prihlasovať na tel č. +421 948 176 060 a s našim personálom si dohodnite termín, ktorý Vám vyhovuje. Po skončení každého kurzu, môžete ostať na stene a liezť do záverečnej!

 

Kurz istenia s inštruktorom – Začiatočníci (Top rope)

Úvodný kurz istenia a lezenia pre nových návštevníkov

 

Zobraziť viac informácii o kurze pre začiatočníkov

Kurz je určený pre nových návštevníkov a začínajúcich lezcov. Ak nemáte žiadne, alebo máte len slabé skúsenosti s lezením a potrebujete základné informácie, pozývame Vás na  kurz lezenia  pre začiatočníkov.

Základné lezenie sa učí s vrchným lanom (Top Rope). Po zvládnutí lezenia s vrchným lanom už môžete liezť a istiť iných lezcov samostatne. Neskôr je možné si kurz predĺžiť a prihlásiť sa na kurz lezenia s inštruktorom pre pokročilých, kde sa naučíte istiť so spodným lanom a liezť na prvom konci – Leading.

Kurz istenia s inštruktorom pre pokročilých (Leading)

 

Zobraziť viac informácii o kurze pre pokročilých

Po absolvovaní kurzu s inštruktorom pre začiatočníkov môžete pokračovať kurzom pre pokročilých. Na kurz sa môžu prihlásiť aj tí lezci, ktorí začiatočnícky kurz neabsolvovali, ale ovládajú aspoňistenie top rope (lezca s horným lanom),  základy používania lezeckého vybavenia a naväzovanie na lano