Teambuilding

Home Teambuilding

Zažite nezabudnuteľný adrenalínový teambuilding v priestoroch Lezeckej steny K2 Bratislava! V našej ponuke je množstvo zaujímavých a zábavných hier a disciplín, ktoré posilňujú tímového ducha a vzťahy nielen na pracovisku. Naučte sa dôverovať nielen jeden druhému, ale hlavne samému sebe!

Súčasťou lezeckej steny je kaviareň s možnosťou občerstvenia, premietania firemných prezentácii, ale hlavne, s možnosťou skvelej firemnej párty. Počas letných mesiacov je možné využívať našu terasu a užiť si posedenie na slniečku.

Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii detský kútik.

Disciplíny pre teambuilding

Štafetové lezenie

Pri tejto aktivite súťažia dva tímy proti sebe v rýchlosti v lezení. Vďaka odovzdávaniu štafety, má každý z tímu podiel na víťaztve. Okrem rýchlosti je dôležitá aj stratégia, ktorú si tím zvolí. 
Aktivita utužuje kolektív a vytvára tímového ducha. 


50.00 / Hod.

Lezenie naslepo

Ako ľudia príjmame až viac ako 80% podnetov pomocou zraku. Viete si predstaviť lezenie, bez možnosti pozerať na chyty? Pomocou tejto aktivity si to môžete vyskúšať. Nebudete v tom však sami. Váš tím Vám bude pomáhať pomocou navigovania, vyliezť lezeckú stenu. Aby ste zvládli túto úlohu, stratégia a komunikácia medzi členmi tímu je nevyhnutná.


50.00 / Hod.

Kyvadlový skok z nožnicovej plošiny do 15m

Máte vo Vašom tíme viacero adrenalínových nadšencov? V tom prípade máme pre Vás výborný nápad na kyvadlový zoskok z výšky 10 až 15 metrov. Zážitok si kolegovia zapamätajú na celý život.

Najväčší adrenalín z našej ponuky 😉

50.00 / Hod.

100.00 / inštalácia

Stavanie veže z prepraviek

Vysoko a ešte vyššie. Súťažiaci sa snažia postaviť čo najvyššiu vežu z prepraviek, pričom stoja na veži a nesmú sa dotknúť zeme. Flexibilita a mobilita tela je pri tejto aktivite veľmi dôležitá. Tím však nesmie zabúdať na komunikáciu a stratégiu, ktorú zvolí, nakoľko zbytok tímu podáva prepravky pomocou kladky.


50.00 / Hod.

30.00 / inštalácia

Náučná cesta

Vďaka náučnej ceste zažijete nielen príjemné záži z lezenia ale rovnako získaté nové vedomosti. Počas náučnej cesty budú tímy súťažiť v lezení a zároveň budú vypĺňať odpovede ku indíciám. Indície získajú súťažiaci za každé vylezenie cesty. Táto aktivita posilňuje tímového ducha aj strategické myslenie tímu.

80.00 / Hod.

Lezenie s inštruktorom


Máte si chuť lezenie vyskúšať? Ponúkame Vám lezenie s inštruktorom, ktorý Vám vysvetlí základné princípy lezenia. Úplní začiatočníci si môžu vyskúšať naše ľahšie cesty. Pre športových nadšencov máme pripravené aj náročné cesty.

50.00 / Hod.

Vlastný nápad
 ?

Nezaujal Vás žiaden z naších návrhov? Máte nápad na niečo iné? Napíšte nám návrh svojho teambuildingu a radi ho s vami prekonzulzujeme.

Paušálna cena

15.00 / Osobu
 • Vstupné
 • Požičovňa lezeckého výstroja
 • Celodenné voľné lezenie
 • Nezahŕňa poplatky za jednotlivé disciplíny

Príklad výpočtu ceny

   • 45 osôb bez exkluzivity (45 x 15€)
   • Disciplíny
    • LEZENIE NA SLEPO  – 1h (50€/ hodina)
    • KYVADLOVÝ SKOK Z VÝŠKY 8m – 1h (50€/ hodina + 100€/ inštalácia)
    • STAVANIE VEŽE Z PREPRAVIEK – 1h (50€/ hodina + 30€/ inštalácia)
   • = (45 x 15€) + 50€ + 50€ + 100€ + 50€ + 30€ = 955€

Exkluzivita

Uzavretie celej lezeckej steny

od € 1800.00 / Teambuilding
 • Zahŕňa paušálnu cenu
 • V prípade záujmu o exkluzivitu nás kontaktujte na k2@lezeckastena.sk

Catering

V našom bare ponúkame všetky štandardné nealko nápoje + jednoduché jedlá, ako napr. toasty, pizza,panini,..

V prípade požiadavky na občerstvenie formou švédskych stolov, by sme Vám vypracovali cenovú ponuku na základe presných požiadaviek.