Lezecká LIGA pokračuje

Po dlhšej pauze sa vracia LEZECKÁ LIGA. Takže hor sa do zbierania bodíkov.

 

Pravidlá ligy

Počas celého mesiaca sa bude liezť 30 vybraných ciest + bonusové cesty, ktoré sú pre každú kategóriu iné. Tentokrát otvoríme 2 kategórie. LEZEC je pre tých, čo sa lezeniu venujú dlhšiu dobu a pre tých, čo v predchádzajúcich kolách dosiahli viac ako 250 bodov. Kategória RELAX je pre tzv. rekreačných lezcov a začiatočníkov. Ostatné pravidlá ostávajú rovnaké. Tzn. za každú vylezenú cestu sú určité body, pričom počet pokusov na cestu nerozhoduje. Piati najlepší v kategóriách budú odmenení voľnými vstupmi v počte: 5 – 4 – 3 – 2 – 1.

Každá cesta sa musí liezť zo spodným lanom (ak nieje povolené inak). Vylezené cesty si zapisujete sami na hárok papiera, ktorý dostanete u obsluhy a pri odchode zo steny ho opäť odovzdáte. Musí však byť podpísaný svedkom Vašich dosiahnutých výkonov. Lezecké cesty zverejníme 1.7.2015! Body môžete zbierať do konca júla.

Lezecká liga je veľkým motivačným ťahúňom pre každého lezca. Priebežné výsledky Vám budú k dispozícii počas celého mesiaca. Tešíme sa na Vás a Vaše výkony!

Aktuálne výsledky: >>> Aktuálne výsledky JÚL 2015 <<<

 

Zoznam Lezeckých ciest

Pozrite si zoznam lezeckých ciest, ktoré sú obodované do júlovej lezeckej ligy. Aby ste mohli získať body aj za bonusové cesty, musíte ich vyliezť podľa inštrukcií.

Lezecká LIGA pokračuje

Lezecká LIGA pokračuje

Výsledky – Online Tabuľka

Lezecká LIGA pokračuje

Lezecká Liga – júl 2015

4 komentáre

 1. Peťko | 3.7.2015 o 19:16
   

  Pekne to je spravené a Ľubka je super.

 2. panda | 22.7.2015 o 21:13
   

  och, tie bonusy v relaxe su vsetky na ruky. kde su tie casy ked byvalo daco na polozenej stene jednou rukou, to boli krasne vykrucacky

  • Lezecká stena K2 | Katka | 28.7.2015 o 7:54
    

   Každý bonus má minimálne 1 prelez! 🙂 Do piatka treba ešte zabojovať. Držím palce!

   • panda | 30.7.2015 o 8:58
     

    ved ja nehovorim, ze sa nedaju preliezt. ja hovorim, ze su malo diverzifikovane a teda mne nesedi ani jeden, silnorukym ludom sedia vsetky..

    no co uz, som spokojny so svojimi 111 bodmi