K2 Boulder Battle 2014

Home Aktuality K2 Boulder Battle 2014

K2 Boulder Battle 2014

od Juraj
K2 Boulder Battle

Borci a borkyne bacha! Blíži sa bouldový súboj roka! Všetkých vás čakáme v K2-ke v Bratislave  15.3.2014 na akcii s názvom K2 Boulder Battle. Bude to súboj na život a na top v nabitej open kvalifikácii unikátnym spôsobom, strhujúcom highball finále a žúrke, akú lezecké steny na Slovensku ešte nezažili!

Predbežný harmonogram

  • Predregistrácia na climb.sk
  • Registrácia od 8:30
  • Kvalifikácia – 8:30-14:00 (flash)
  • Finále ženy – 17:00
  • Finále muži – 18:30

Štartovné: 10€ (tričko, občerstvenie, darček)

Zabojovať sa oplatí naozaj všetkým, lebo vyhodnotení budú najlepší zo štyroch mužských a štyroch ženských kategórií rozdelených podľa veku a výkonnosti: Profi, Hobby, Junior (19-) a Veterán (50+).

V kvalifikácii bude poprednými stavačmi zo Slovenska a Čiech postavených 20 kvalifikačných bouldrov pre všetkých a po štyri brutality pre profi mužov a ženy. V kategórii profi sa tak budete môcť rozhodnúť či vám vyhovuje viac systém kvantity alebo kvality a podľa toho postaviť svoju postupovú stratégiu. Do finále pre profi kategóriu budú postupovať 4 pretekári/ky zo skupiny kvalita a 4 zo skupiny kvantita a tam si to poriadne rozdajú.

Finále bude lezecký aj divácky zážitok, pretože sa polezie na veľkej stene nad veľkým nafukovacím dopadiskom, takže finalisti sa poriadne preletia a dlhých ťažkých linkách sa tak stretne v neúprosnom súboji kvalita s kvantitou!

Po finále budú odmenení víťazi všetkých kategórií a vypukne afterpárty apokalyptických rozmerov s kapelou do polnoci a DJ-om do rána. S ubytovaním sa netrápte, stačí si doniesť spacák a karimatku a miesto vám nájdeme!

 

K2 Boulder Battle 2014

Tiež sa ti môže páčiť