“Nová” lezecká liga

Home Aktuality “Nová” lezecká liga

“Nová” lezecká liga

od Juraj

Za posledné mesiace ste si už zvykli, že sme sa pustili do veľkej inovácie služieb a zavádzania noviniek. Najnovšie sme v spolupráci s lezeckým portálom climb.sk pre vás vytvorili novú interaktívnejšiu online ligu, kde už nemusíte čakať kým náš personál nahodí vaše prelezy, ale aktuálnosť ligy budete mať vo vlastných rukách.

Ako funguje „nová liga“?

Nová liga bude fungovať na pravidelnej mesačnej báze. Registráciou na portáli climb.sk dostávate možnosť zapisovať si prelezené cesty sami a tým si vytvoríte akýsi denníček. Na základe vašich denníčkov sa vytvorí poradie na základe bodov. Body sú udeľované podľa obtiažnosti cesty. Kategórie zostávajú dve, teda LEZEC a RELAX.

Mení sa ale koncept týchto kategórií. Kategória LEZEC je hodnotená na základe kvality – body za 10 najťažších prelezov a kategória RELAX na základe kvantity – body za 100 najlepších prelezov do 7+. Cenu je možné vyhrať iba v jednej kategórii – v prípade že sa umiestnim na prvých 3. miestach v kategórii LEZEC, nemám už nárok na cenu v kategórii RELAX.

Výhody „novej ligy“

Nová liga nielen že ponúka väčšiu mieru aktuálnosti a prehľadnosti, ale umožňuje nám stavať nové cesty aj v priebehu ligy. Ak počas daného obdobia zrušíme cestu ktorú ste preliezli a postavíme novú, táto vám v denníčku stále zostáva, napriek tomu že v sprievodcovi už nebude zobrazená. S vytvorením „novej ligy“ sme vytvorili online aktuálneho sprievodcu všetkých ciest na K2 a prostredníctvom neho budete mať možnosť sledovať zmeny – oznamy o zrušených cestách a nových cestách a podobne. Najväčšia výhoda je, že získate nástroj sledovania vlastného progresu formou denníčku a budete si môcť ľahko sami porovnať čo ste liezli pred rokom a čo leziete teraz.

Tento nový systém nám dá zároveň možnosť odmeniť ročných víťazov ligy a sledovať o aké cesty je najväčší záujem a teda aké cesty vám stavať.

Ceny v novej lige

  • Miesto = 10 vstupová pernamentka + 10% zľava v našom obchode
  • Miesto = pixla mádža, 5x energetický balíček (flapjack + veľký ionťák) + 5% zľava v našom obchode
  • Miesto = poukážka na 15€ konzumné v našom bare + 7% zľava v obchode

Dôležité web. odkazy

Máte ďalšie otázky alebo si neviete rady? Píšte nám na lezeckastena@lezeckastena.sk

"Nová" lezecká liga

Tiež sa ti môže páčiť