Lezecká liga – November

Home Zábava Lezecká liga – November

Lezecká liga – November

Nech ťa sila sprevádza

Potrebné kilometre sme naliezli počas minulých dvoch mesiacov. Teraz je na rade druhá fáza tréningového procesu a tým je sila. Občas sa vyskytne pravidlo, že čím ťažšia lezecká cesta, tým viac sa v nej vyskytujú silové kroky. A teda sem-tam niečo zhybnúť na jednej ruke a druhou cvaknúť istenie a treťou… Ak niekto niekedy videl liezť Chrisa Sharmu (aspoň na videu), tak vie ako to približne vyzerá.

Ak počas nasledujúcich dvoch mesiacov bude pri tebe stáť Yoda, tak ti možno ani tie ruky nakoniec neodpadnú.

Ceny, klasika, za najviac nazbieraných bodov sa udeľujú prvým piatim z každej kategórie. Lezkyne a lezci, ktorí sa umiestnili v októbri v kategórii “Relax” do druhého miesta budú automaticky zbierať body vo vyššej kategórii “Lezec”.

Novembrové ceny – konzumné

  1. miesto: 20€
  2. miesto: 16€
  3. miesto: 12€
  4. miesto: 8€
  5. miesto: 4€

Všeobecné pravidlá ligy

Počas celého mesiaca sa budú liezť vybrané lezecké cesty + bonusové cesty a lezecké cviky, ktoré sú pre každú kategóriu iné. Otvárajú sa 2 kategórie. LEZEC je pre tých, čo sa lezeniu venujú dlhšiu dobu a pre tých, čo sa v predchádzajúcich kolách umiestnili do 2. – 3. miesta (záleži na počte zúčastnených). Kategória RELAX je pre tzv. rekreačných lezcov a začiatočníkov.

Za každú vylezenú cestu sú určité body, pričom počet pokusov na cestu nerozhoduje. Piati najlepší v kategóriách budú odmenení. Body za cesty sú zapísané v zozname ciest každej kategórie.

Každá cesta sa musí liezť zo spodným lanom (ak nieje povolené inak). Vylezené cesty si zapisujete sami na hárok papiera, ktorý dostanete u obsluhy a pri odchode zo steny ho opäť odovzdáte. Musí však byť podpísaný svedkom Vašich dosiahnutých výkonov. Body môžete zbierať do konca novembra.

Lezecká liga je veľkým motivačným ťahúňom pre každého lezca. Priebežné výsledky Vám budú k dispozícii počas celého mesiaca. Tešíme sa na Vás a Vaše výkony!

Zoznam Lezeckých ciest

Aby ste mohli získať body aj za bonusové cesty, musíte ich vyliezť podľa inštrukcií.

Lezecká liga - November

Lezecká liga - November

Výsledky – Online Tabuľka

 

Lezecká liga - November

Tiež sa ti môže páčiť