Lezecká liga – Október

Home Aktuality Lezecká liga – Október

Lezecká liga – Október

Lezecká liga - Október

Druhé kolo objemu!

Makať, makať a makať sa tu bude! Druhé objemové kolo je pripravené. Nové cesty, nové cviky a nové bonusy. Minulý mesiac bolo dokázané, že sa dá všetko vyliezť a rozhodovali bonusové a tréningové cviky.

Ceny za najviac nazbieraných bodov sa udeľujú prvým piatim z každej kategórie. Lezkyne a lezci, ktorí sa umiestnili v septebri v kategórii “Relax” do tretieho miesta budú automaticky zbierať body vo vyššej kategórii “Lezec”.

Októbrové ceny – Konzumné

  1. miesto: 20€
  2. miesto: 16€
  3. miesto: 12€
  4. miesto: 8€
  5. miesto: 4€

Všeobecné pravidlá ligy

Počas celého mesiaca sa budú liezť vybrané lezecké cesty + bonusové cesty a lezecké cviky, ktoré sú pre každú kategóriu iné. Tentokrát otvoríme 2 kategórie. LEZEC je pre tých, čo sa lezeniu venujú dlhšiu dobu a pre tých, čo sa v predchádzajúcich kolách umiestnili do 3. miesta. Kategória RELAX je pre tzv. rekreačných lezcov a začiatočníkov.

Za každú vylezenú cestu sú určité body, pričom počet pokusov na cestu nerozhoduje. Piati najlepší v kategóriách budú odmenení. Body za cesty sú zapísané v zozname ciest každej kategórie.

Každá cesta sa musí liezť zo spodným lanom (ak nieje povolené inak). Vylezené cesty si zapisujete sami na hárok papiera, ktorý dostanete u obsluhy a pri odchode zo steny ho opäť odovzdáte. Musí však byť podpísaný svedkom Vašich dosiahnutých výkonov. Body môžete zbierať do konca augusta.

Lezecká liga je veľkým motivačným ťahúňom pre každého lezca. Priebežné výsledky Vám budú k dispozícii počas celého mesiaca. Tešíme sa na Vás a Vaše výkony!

Zoznam Lezeckých ciest

Aby ste mohli získať body aj za bonusové cesty, musíte ich vyliezť podľa inštrukcií.Lezecká liga - Október

Lezecká liga - Október

Výsledky – Online Tabuľka
Lezecká liga - Október

 

 

Tiež sa ti môže páčiť