POZOR ZMENA! Nábor na detské tréningy a krúžky

Home Aktuality POZOR ZMENA! Nábor na detské tréningy a krúžky

POZOR ZMENA! Nábor na detské tréningy a krúžky

Lezecké krúžky

Nábor pre deti a mládež na lezecké krúžky sa uskutoční v stredu 16. 09. 2015 o 17:00. Deti, ktoré sa chcú účastniť iba pondelkových krúžkov budú mať nábor resp. prvé stretnutie v pondelok 21. 09. 2015 o 17:00. Na mieste sa dozviete všetky informácie ohľadom priebehu krúžkov a tréningov. Prvé kolo tréningov trvá do decembra 2015.

Rodičov poprosíme, aby vyplnili nezáväznú prihlášku. Dôležité je, aby ste sa dostavili na nábor, prihláška je len orientačná. Minimálny počet detí na otvorenie krúžku je 8.

Viac informácii o detských tréningoch a krúžkoch nájdete na našej stránke – Lezecké tréningy a krúžky pre deti

Prihlásiť sa na tréning alebo krúžok

Top team – Novinka

Pre výkonnostne silnejšie decká otvárame novú variantu lezeckého tréningu – Tréning športového lezenia. Budú sa konať každý utorok a štvrtok 16:00-18:00. Tréningy povedie Juraj Repčík a budú zamerané vyslovene na športové lezenie. Ak sa niektorým lezcom nepodarí dostať do top teamu, môžu trénovať v skupine lezeckých tréningov.

Nábor a výberové testy do TOP teamu prebehne  vo štvrtok 17. 09. 2015 o 17:00  a do TOP teamu pôjde max. 8 najlepších detí z výberových testov.

Takže v utorok a vo štvrtok budú bežať viacmenej súbežne dva tréningy. Jeden pod vedením Lukáša a Václava a jeden pod vedením Juraja.

Prihlásiť sa

treningy-kruzky-2015-2016-oprava2

Tiež sa ti môže páčiť