Kaviareň a Obchod

Kaviareň

Návšteva najväčšieho lezeckého centra nemusí byť len o kvalitnom lezení a upotenej “makačke”. Na našej stene si môžete užiť svoj voľný čas aj posedením v kaviarni. V našom lístku nájdete nápoje “všehodruhu” od čerstvých ovocných štiav, cez kávu Espresso Piccolo až po skvelé kvalitné vínečko od Zápražného. Za slnečného počasia je sprístupnená aj letná terasa. Vaše brušká môžete naplniť čerstvým pečivom z našej malej pekárničky, toastami alebo zákuskami. Deti môžete zatiaľ poslať do detského kútika, kde sa vyšantia na trampolíne alebo v útulnom domčeku so šmýkačkou a rôznymi hračkami.

Priestor kaviarne je vhodný na rôzne spoločenské akcie ako sú afterpárty so živou kapelou, narodeninové oslavy, premietanie filmov alebo firmených prezentácii počas teambuildingu.

Kaviareň Obchod - Lezecká stena K2 Bratislava

Kaviareň Obchod - Lezecká stena K2 Bratislava

Obchod a požičovňa

V priestoroch lezeckej steny sme vytvorili malý obchod s lezeckým sortimentom. Všetci držitelia permanentiek majú v obchode 5% zľavu. V obchode sú k dispozícii aj lezecké sady a lezecké chyty – Anatomic, ktoré vo veľkom počte nájdete aj na našej stene.

Ďalej ponúkame známe kvalitné lezecké značky ako sú Edelweisse, Singing Rock, Northland, Rock Pillars alebo Pro Rock.

V prípade, že by ste doma zabudli niečo z lezeckej výstroje, alebo ste si ešte nezaobstarali vlastné, môžete si u nás požičať. V rámci lezeckých kurzov pre dospelých je požičovňa komplet lezeckej výstroje v cene kurzu. Rovnako to platí aj pre všetky kurzy, krúžky a školské výlety pre deti (pre deti nepožičiavame lezecké topánky).

Kaviareň Obchod - Lezecká stena K2 Bratislava

Kaviareň Obchod - Lezecká stena K2 Bratislava

Požičovňa lezeckej výstroje
Lezecké lano Sedací uväz Lezecké topánky Kýblik na istenie Magnéziové vrecko + magnézium
3,50€ 1,50€ 2,50€ 1,00€ 1,00€
Požičovňa – Drytool
Komplet drytool výstroj Zbrane na drytool Lezecká prilba
5,00€ 3,00€ 2,00€
Vstup na drytooling je povolený iba osobám starším ako 18 rokov. Vstup je povolený len s prilbou.