Kaviareň a Obchod

Home Kaviareň a Obchod

Kaviareň

Návšteva najväčšieho lezeckého centra nemusí byť len o kvalitnom lezení a upotenej "makačke". Na našej stene si môžete užiť svoj voľný čas aj posedením v kaviarni. V našom lístku nájdete nápoje "všehodruhu" od čerstvých ovocných štiav a smoothie, cez rôzne typy kávy až po čapovanú plzničku. Za slnečného počasia je sprístupnená aj letná terasa.

Vaše brušká môžete potešiť čerstvo pripravovanými toastami, pizzou, domácimi nátierkami, alebo v neposlednom rade vynikajúcimi zákuskami. Deti môžete zatiaľ poslať do detského kútika, kde sa vyšantia na mini stene a v útulnom domčeku so šmýkačkou a rôznymi hračkami.

Priestor kaviarne je vhodný na rôzne spoločenské akcie ako sú afterpárty so živou kapelou, narodeninové oslavy, prípadne premietanie firmených prezentácii počas teambuildingu.

Obchod a požičovňa

V priestoroch lezeckej steny sme vytvorili malý obchod s lezeckým sortimentom. Všetci držitelia permanentiek majú v obchode 5% zľavu.

Ďalej ponúkame známe kvalitné lezecké značky ako sú Singing Rock, Ocún, Saltic, Beal alebo Rafiki.

V prípade, že by ste doma zabudli niečo z lezeckej výstroje, alebo ste si ešte nezaobstarali vlastnú, môžete si u nás všetko potrebné požičať. V rámci lezeckých kurzov pre dospelých je požičanie komplet lezeckej výstroje v cene kurzu. Rovnako to platí aj pre všetky kurzy, krúžky a školské výlety pre deti (pre deti cena nezahŕňa lezecké topánky).